6 C
Szklarska Poręba
czwartek, 22 lutego, 2024

Kandydat

Szykuje się zmiana na stanowisku kierownika MZGK. Plotkarskie wróble dawno wiedzą, kto ma objąć stanowisko. KTOŚ, zapytany otwarcie – nie zaprzeczył, wspomniał nawet, że to „od 1. grudnia”, ale… teraz nie chce o tym rozmawiać.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

5 KOMENTARZE

  1. Jak to u P.Grafa kolega z kampani wyborczej nie wszedł do rady więc w nagrodę przejmie bez konkursu stanowisko kierownika MZGK . BRAWO BRAWO … przekręt nie pierwszy i nie ostatni.

    • Bo przyjaciołom się pomaga. Kto zabroni ? Róbta co chceta. Konkursy na stanowiska wygrywają prawie zawsze osoby ustawione. To pod nich dostosowywane są wymogi konkursowe. Ileż to kompetentnych osób próbowało już uczciwie być zatrudnionym… ale byli niestety “obcy” i się nie udało 😉

  2. Łatwo anonimowo błotem rzucać. Dlaczego nikt z Was nie wygłosi tych zarzutów oficjalnie o ustawkach, przekrętach ? Anonimowa szczujnia. Nie ma znaczenia, że ta nagonka jest urojeniem, skoro wynikający z niej ból jest rzeczywisty. Odczuwający go szukają miejsca, w którym będą mogli poczuć, że nie są z nim sami. W poczuciu krzywdy dają sobie moralne prawo do używania kłamliwej retoryki. Bluzg pełni zatem funkcję terapeutyczną dla forumowiczów. A co daje redaktorom “dziennikarstwa tożsamościowego”? Głos ludu. Artykuły są napastliwe, ale zazwyczaj nie przekraczają granicy mowy nienawiści. Ta polityczna poprawność to jednak pozór – treści dobierane i prezentowane są w taki sposób, by wywołać w czytelniku agresję i sprowokować jego reakcję.

  3. Oczywiście przyjaciołom się pomaga ale nie w taki sposób. Wszystkie chwyty dozwolone. Awans wewnętrzny brawo dla PANA M.G. Panie Artur niech sie Pan tak nie broni. Do tego są fora aby napisać co sie myśli.

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje

Śledztwo w urzędzie

Referendalne ABC