16 C
Szklarska Poręba
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Kandydat z Sobótki popiera M. Grafa

Kilka tygodni temu spotkałem się z burmistrzem Szklarskiej Poręby. Byłem pod wrażeniem tego, jak Mirosław Graf dobrze zarządza Gminą. Przy budżecie rocznym ok. 40 mln zł (dla porównania budżet Sobótki – ok. 60 mln zł) Szklarska Poręba jest zadbaną Gminą, która potrafi wykorzystać swój potencjał. Z nowoczesną infrastrukturą sportową, jak choćby skate park dla młodzieży, inwestycjami w sport, kulturę, remonty dróg, skwerów i chodników. Przyciąga turystów i stwarza dobre warunki do życia dla jej mieszkańców. Czy Sobótka ma szansę iść w ślady Szklarskiej Poręby? Jak sądzicie? Ja uważam, że tak!

 

https://www.sobotka.pl/turystyka/masyw-slezy/

 

- Reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Z uwagą przeczytałem spostrzeżenia Pana Huberta Kurdziela na temat naszego miasta , cytuję : “Szklarska Poręba jest zadbaną Gminą, która potrafi wykorzystać swój potencjał. Z nowoczesną infrastrukturą sportową, jak choćby skate park dla młodzieży, inwestycjami w sport, kulturę, remonty dróg, skwerów i chodników. Przyciąga turystów i stwarza dobre warunki do życia dla jej mieszkańców.”
    No cóż mogę powiedzieć …… Turystów rzeczywiście przyciąga i to w tysiącach , szkoda tylko że nikt wcześniej nie pomyślał jak zorganizować przepływ ludzi i pojazdów w czasie szczytu turystycznego zanim kolejne apartamentowce wygenerowały kolejne tysiące przyjezdnych. Miasto się dusi a w nim zarówno mieszkańcy jak i turyści . Co do inwestycji w remonty dróg miejskich – zasłońmy to zasłoną milczenia ….. Tak przyznaję , to jak powiedział Pan Hubert ” stwarza dobre warunki do życia dla mieszkańców ” …

    • Czytam ciągle o tych nie remontowanych drogach , wsiadłem w auto objechałem prawie całe nasz wesołe miasteczko i nie trafiłem na te dziurawe nieprzejezdne drogi !!!! Bardzo proszę nie pieprzcie bzdur !!! Nie ma miast na świecie gdzie 100% ulic jest wyasfaltowanych i równiutkich jak pupa noworodka !!! Byliście w Bad Harzburg i oglądaliście boczne dróżki to wiecie jak jest !!! A ja objechałem Niemcy Francję Włochy Wlielką Brytanię Holandię i wszędzie były lepsze dróżki i gorsze !!! Warto czasem ruszyć dupkę i zobaczyć trochę świata !!!!! Oczywiście, że zawsze może być lepiej ale u nas jest naprawdę nie źle !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje