19.4 C
Szklarska Poręba
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Kandydat na burmistrza odnaleziony…

Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt wypowiada się na Facebook’u na temat sytuacji w Szklarskiej Porębie i reklamuje kandydata

Szklarska Poręba to miasto, w którym ważniejsze od interesów zwierząt – są powiązania koleżeńsko-przyjacielskie. Takie “układy” tworzą w samorządzie patologie, z którą mogliśmy się spotkać przy okazji sprawy skrajnie zaniedbanego psa Barona – decyzją obecnego “włodarza” zwierzę miało wrócić do swoich właścicieli, którzy doprowadzili Barona do stanu bezpośredniego zagrożenia życia. To była skandaliczna decyzja, którą żyła cała Polska. 
W nadchodzących wyborach samorządowych Łukasz Bogusz oraz Członkowie Jego Komitetu wyrazili gotowość współpracy z Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt, a wszystko po to, by pomóc zwierzętom z terenu zimowego kurortu. Szklarska Poręba to miasto, w którym zwierzęta dalej nie mogą oczekiwać pomocy instytucjonalnej, przez co wielokrotnie cierpią. Dziękujemy za zaangażowanie Łukasza Bogusza w dotychczasową, aktywną działalność na rzecz potrzebujących braci mniejszych i prosimy Państwa o rozważenie oddania swojego głosu na Łukasza jego kandydata na Burmistrza Szklarskiej Poręby oraz członków jego komitetu, jako kandydatów do Rady Miasta.
Łukasz Bogusz jest kandydatem BEZPARTYJNYM, niezwiązanym dotychczas z polityką. To, co robi, wynika z drzemiącej w nim potrzeby naprawienia obecnej sytuacji w Szklarskiej Porębie.

 

… na profilu Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt Program wyborczy

Redakcja wysłała do DIOZ prośbę o kontakt z kandydatem.

Uzupełnienie 17:29

Redakcja otrzymała jeszcze ciepłą ulotkę wyborczą. Można sobie obejrzeć i poczytać kto kandyduje na radnych z komitetu kandydata Łukasza Bogusza. Kandydat nie przewiduje spotkań z wyborcami.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje