16.1 C
Szklarska Poręba
piątek, 22 września, 2023

Kandydaci – ostatnie słowa przed ciszą

 

Chciałbym podziękować wszystkim wyborcom z którymi dane było mi się spotkać. Dziękuję za wszystkie opinie ma temat miasta, mieszkańców oraz Naszych władz. Dziękuję za miłe słowa ale również za słowa krytyki.
Zapraszam na wybory 21.10.2018
Za 4 godziny cisza wyborcza. Chciałem podziękować sąsiadom, mieszkańcom ul. Górnej, Dolnej, 11 listopada, Armii Krajowej, Os. Grottgera i Podsudeckiej za miłe słowa i pozytywne przyjęcie mojej osoby. Byłem wszędzie, kogo nie z zastałem zostawiłem ulotkę. Liczę na wasze głosy. Głosujemy tylko X aby komisja nie uznała waszych głosów za nieważne. Życzę powodzenia moim kontrkadydatom. Niech wygra najlepszy. A jutro jako zwykły Dj Jasiek, nie kandydat na radnego napiszę jakie mam plany koncertowe
W niedzielę proszę o Wasz głos. Każdy się liczy.

Dziękuję! ?

Nigdy nie przestawajcie marzyć! Tylko Wasze nawet najbardziej szalone marzenia będą pchały nasze miasto, Szklarską Porębę do przodu! Dziękując wszystkim za zaangażowanie i wsparcie, miłe słowa, jak również wskazówki i uwagi odnośnie obszarów do dalszego ulepszania i rozwoju. Jestem spokojny o przyszłość. Wiara w lepsze jutro, optymizm i zapał jaki pokazaliśmy, daje ogromne możliwości i perspektywy jakie Szklarska Poręba ma przed sobą. Z pewnością będą one wykorzystane! Dobiega kampania wyborcza z której powinniśmy wyciągnąć wnioski. Ogromnym kapitałem Szklarskiej Porębie są jej mieszkańcy. Mój osobisty wniosek jest też przesłaniem “Nie musimy się zgadzać, aby móc się szanować!” Tego szacunku życzę Wszystkim, w szczególności piętnastu osobom – które zasiądą w nowej Radzie Miejskiej Szklarskiej Poręby!
Poprzedni artykułRefleksja
Następny artykułGrzegorz Sokoliński zaprasza
- Reklama -

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje