-0.9 C
Szklarska Poręba
piątek, 19 kwietnia, 2024

Gospodarni zapraszają na spotkania

Niektórzy nie mogli się doczekać, inni machali ręką, eee tam! Nie robią spotkań bo się boją pytań – komentowali. Po co robić spotkania, to tylko show, a i tak najważniejsze są kontakty osobiste – uważali inni. Komitet Mirosława Grafa zaplanował 4 spotkania na następny tydzień. Proszę sobie zanotować.

Plakat zaprasza na spotkania z kandydami na radnych bez wyszczególnienia z kim. Można się domyślać, że przyjdą ci kandydaci, w czyich okręgach odbędą się spotkania. W trzech przypadkach jest wyznaczona godzina zakończenia spotkań.  Trzy godziny to niemało, ale wyborcy mogą mieć dużo do powiedzenia, będą chcieli przepytać kandydatów. To są spotkania wyborcze, a nie rutynowe zebrania pracowników. Ponieważ zaprasza komitet obecnego burmistrza, mogą się pojawić w komplecie inni kandydaci na to samo stanowisko. Przyjedzie, np. kandatka z Kamiennej Góry i zacznie drążyć sprawy miejskie? Aktualny panujący zawsze ma pewne fory wyborcze, ale w ślad za nimi idą szczególne aspekty logistyczne, na przykład możliwość zjawienia się bardzo licznej grupy mieszkańców. Tym bardziej, że ostatni tydzień to, jakby, ostatnia prosta w tym wyścigu. Emocje rosną. Wcześniej Gospodarni nie robili spotkań, kumulują wszystkie w czterech dniach. W czwartek planują spotkanie całego komitetu wyborczego. To dopiero może być tłok. Na koniec – z  zaproszenia nie wynika jednoznacznie, że będzie obecny burmistrz. Tego trzeba się domyślać.

Z ostatniej chwili – info ze sztabu wyborczego Gospodarnych: kandydat na burmistrza ma się pojawiać na każdym spotkaniu, w miarę swoich możliwości czasowych. Na pewno przybędzie na spotkanie czwartkowe, z całym komitetem, do Kaprysu.

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

3 KOMENTARZE

  1. Spotkanie w Kaprysie odbyło się a ja coś nie mogę znaleźć oceny. Czym tłumaczyć mam sobie tę ciszę za dobrze było czy jak ??? Nie było cudów pyskówek to nie ma o czym pisać ???

  2. Żałuję, ale nie byłem na tym spotkaniu (nie zdążyłem zadać wszystkich pytań), ponieważ w tym czasie uczestniczyłem w spotkaniu komitetu Lepszej Szklarskiej Poręby z gestorami. Proszę Pana o podzielenie się komentarzem i oceną ze spotkania z gospodarnymi. Myślę, że inni również z zainteresowaniem o nim przeczytają.

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje