19.4 C
Szklarska Poręba
poniedziałek, 22 lipca, 2024

GŁOS ZAPRASZA KOMITETY WYBORCZE

GŁOS SZKLARSKIEJ PORĘBY zaprasza wszystkie komitety wyborcze w Szklarskiej Porębie do bezpłatnego umieszczania swoich materiałów reklamowych na stronie gazety.

Prawidłowość formalna tej propozycji została sprawdzona w Delegaturze Krajowego Biura Wyborczego w Jeleniej Górze (tel. 75 64 35 485). Poniżej kopia odpowiedzi mailowej.

 

Link do którego odwołuje się KBW jest tutaj.

Oferta GŁOSU SP jest darmowa.
GŁOS SP jest normalnym blogiem osoby fizycznej, mieszkańca miasta.
Właściciel nie prowadzi działalności gospodarczej w zakresie reklamy.
GŁOS SP obecnie nie jest zarejestrowanym czasopismem internetowym.

Jak widać nie ma przeszkód formalnych umieszczania Waszej reklamy wyborczej. Pozostają tylko osobista rezerwa, jak to w małym mieście bywa oraz inne poglądy na temat sposobu reklamy. Redakcja ma dane – strona GŁOSU SP jest trochę znana, a więc nośność reklamy zwiększy się – za free! 🙂

 

Regulamin.

1. Formy umieszczania reklamy wyborczej

a/ jako strona dostępna z górnego menu, jak np. Kontakt. Strony z górnego menu nie można komentować. Strona w górnym menu świeci się zawsze,

b/ jako normalny artykuł z grafikami umieszczany jak wszystkie inne. Artykuły “spadają” w dół, w miarę przypływu nowych. Artykuły można komentować. Każdy komentarz jest moderowany pod kątem eliminacji złego wychowania i braku ogólnej kultury wypowiedzi.

2. Wymiana treści – na bieżąco. W przypadku zalewu materiałów, Redakcja prosi o wyrozumiałość w kwestii ewentualnego opóźnienia 1-2 dni.

3. Kontakt: glossp.redakcja@gmail.com      tel/sms: 506 032 267

4. Za treść reklam wyborczych właściciel strony nie ponosi odpowiedzialności.

 

Koniec regulaminu.

Zapraszam!

- Reklama -

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje