16.1 C
Szklarska Poręba
piątek, 22 września, 2023

Fiesta 124 życzenia!

NOWY “STARY”BURMISTRZ SZKLARSKIEJ POREBY.PIERWSZY RAZ W HISTORII MIASTA!!!!!!!.    (cyt.) 

Poprzedni artykuł“Oddłużyłem miasto”
Następny artykułUrząd zamknięty
- Reklama -

7 KOMENTARZE

 1. Cudownie! Ach jak wspaniale! Mieszkańcy są wniebowzięci, takiej radości z rozwoju Szklarskiej jeszcze nie było :))) Teraz pójdziemy jak burza! Będzie deptak (a nie- deptaku nie może być, bo turyści, jeśli nie przejadą przez centrum to nie zostaną w Szklarskiej), będzie obwodnica (a nie – tego też nie może być, bo jadąc przez obwodnicę przyjezdni nie dowiedzą sie, że Szklarska istnieje) , w 2019 będą nowe wyciągi, gondole, cudowne, naśnieżone trasy, mega punkty widokowe (trochę zarośnięte, ale co tam) będziemy w raju 😉 Będą cuda

  • Miałem już nic nie komentować ale nie da rady ! Jak można w jednym tekście zawrzeć tyle idiotyzmów !!!
   Z deptakiem to chyba tylko dobry lekarz ci pomoże. Na nowe wyciągi , gondole potrzebujesz pieniądze, których zapewne nie masz a żaden bank nie udzieli kredytu na instalację narciarską położoną niżej niż 2500 mnpm.. Cudowne naśnieżone trasy wymagają ok. -5 C bo karpacka instalacja jest świetna ale na “wesołą górkę” a nie nartostradę co jest za oknem to chyba widzisz !!! Do tego jeszcze dodaj brak rąk do pracy !!! Bardzo łatwo się wymądrzać ale podać sensowne rozwiązanie to już gorzej przypominam , że już po wyborach i nie haseł potrzebujemy a konkretnych rozwiązań !!! A co do obwodnic to może być jedynie inwestycja ogólnopolska i za to trzeba trzymać kciuki !!!!!!!!!!! Punkty widokowe jak najbardziej zainteresuj radnych bo to możemy sami zrobić !!!

   • Idiotyzmy??? Wszędzie się da – u nas sie nie da. Ludzie! Jak się chce to można! Dlaczego inwestycje w Szklarskiej traktuje się jak sprawy nieosiągalne??? Nie ma tłumaczenia. Trzeba chcieć. Trzeba załatwiać i działać. Takie starcze, leniwe myślenie, ze się nie da… Masakra

    • A gdzie to jest wszędzie i co się da ! Daj konkretny przykład co załatwić , gdzie i jak na pewno będziesz miało pomoc !!! Co trzeba to bez twoich “mądrości” wszyscy wiedzą więc przejdź do konkretów albo nie zawracaj dupki !!!!!

     • Konkrety są wyżej napisane – w Świeradowie i Karpaczu dało się. Uważa Pan, że realizacją takich spraw ma się zająć mieszkaniec? Mieszkańcy już raz próbowali załatwiać i dzięki nim wprowadzono m. in. nowy system biletowy na wyciągu, płatność kartą, załatwiono reklamę wyciągu w TVN i TVN24 we współpracy z dyrekcją i promocją miasta, odbywały się spotkania z KPN w sprawie naśnieżania tras narciarskich i innych, odbywały się spotkania z Austriakiem – inwestorem wyciągu, aby uświadomić go jak zacofani jesteśmy na tle innych miejscowości turystycznych w kwestiach wyciągu itd, itp… Urzędowi się nie chciało. Uważa Pan, że tak ma właśnie działać burmistrz? Zlecać działania mieszkańcom? Brawo!

 2. …i to oddłużone miasto 🙂 też daliście się nabrać? Najlepszy sposób na kampanię- nie do końca mówić prawdę, zrobić z siebie ofiarę i wrzucić film dyskredytujący innych kandydatów. Teraz rozumiecie dlaczego miastu tak zależy na nieświadomości wyborców?
  Tu chociaż mieszkańcy prawdę piszą w przeciwieństwie do facebookowego lizusostwa…

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje