22 C
Szklarska Poręba
niedziela, 16 czerwca, 2024

DRUŻYNA SZKLARSKIEJ PORĘBY

Budujemy DRUŻYNĘ SZKLARSKIEJ PORĘBY na BIEG PIASTÓW.

Jak co roku, na kolejny Bieg Piastów, zapraszamy do wspólnego reprezentowania naszego miasta w największym biegu narciarskim w Polsce. Wystarczy odpowiedź telefoniczna lub e-wiadomość, że dołączacie do DRUŻYNY SZKLARSKIEJ PORĘBY.

W zamian każdy z zapisanych i opłaconych zawodników dostanie techniczną czapkę z logo miasta oraz satysfakcję z bycia w grupie. Zadowolenie z tego płynące wybiegacie sobie sami.
Na zgłoszenia czekamy do 21 lutego 2019 r. (czwartek) pod nr.: 757 547 748, 603 269 189 lub na adres marketing@szklarskaporeba.pl

DRUŻYNA SZKLARSKIEJ PORĘBY spotyka się 24 lutego 2019 r. (niedziela) o godz. 15. na parkingu w Jakuszycach (po przeciwnej stronie stacji paliw). Przeprowadzimy wówczas, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów ze Szkoły Narciarskiej STARTSKI, oficjalny trening, po którym napijemy się ciepłej herbatki i zjemy coś słodkiego w Hotelu JAKUSZYCE.

 

 

 

 

- Reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Świetna inicjatywa. Kto umie poruszać się na biegówkach, powinien rozważyć udział w Biegu Piastów. Obowiązkowo należy zaprosić Pana Burmistrza, byłego sportowca. Przewietrzenie płuc i głów wszystkim dobrze zrobi.

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje