3.7 C
Szklarska Poręba
wtorek, 20 lutego, 2024

Debiut

Biuletyn miejski Pod Szrenicą opublikował 21. lipca br. >>> oświadczenie 8 Radnych, które GŁOS SZKLARSKIEJ PORĘBY otrzymał 15. lipca >>> tekst. Jest to pierwszy, wspólny głos Radnych, który ukazuje się w miejskim organie medialnym. 

Publikacja w biuletynie była poprzedzona artykułem – zapytaniem, czy Pod Szrenicą jest tubą Burmistrza? Tak, biuletyn jest tubą burmistrza.  Opublikowanie oświadczenia jest pierwszą jaskółką, która od razu wiosny nie czyni. Krótko po dostarczeniu do urzędu, przez Radnego Piotra Kozioła oświadczenia zadzwonił do niego Sekretarz Feliks Rosik. Wyraził wielką radość, że “nareszcie ktoś z radnych zdecydował się na publikację …”

Jest radość, jest radość, a przy tym finezyjna hipokryzja. Czy ktoś, na przykład Sekretarz wystąpił do Radnych, jako całego zgromadzenia z zachętą do współpracy z biuletynem? Redaktora Roberta Koteckiego nie posądzam o takie intencje zważywszy na jego nieobiektywną postawę, de facto rzecznika Burmistrza.

Skoro jest już taka gotowość ze strony Sekretarza, to sugeruję Radnym większą aktywność w publikacji swych działań. Pamięć ludzka jest zawodna, internet nie zapomina.

Uzasadnienie tezy, że biuletyn jest tubą władzy opublikuję w następnym artykule.

 

Juliusz Olszewski

- Reklama -

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje

Śledztwo w urzędzie

Referendalne ABC