-1.4 C
Szklarska Poręba
piątek, 2 grudnia, 2022

Ceny wody wg. G. Sokolińskiego

Uważasz, że ceny wody i ścieków są w Szklarskiej Porębie zbyt wysokie? Oszczędzasz, by rachunki nie były duże? My gwarantujemy obniżkę cen wody i ścieków już w przyszłym roku. Mieszkańcy Szklarskiej Poręby zapłacą poniżej 10 zł za wodę i ścieki.

Zwiększymy w budżecie dopłatę do wody dla mieszkańców. W 2014 roku dopłaciliśmy prawie 2,5 mln zł. W 2018 roku w budżecie zaplanowano na ten cel zaledwie 1,6 mln zł. Wystarczy przywrócić poprzedni poziom dopłaty, a cena wody i ścieków spadnie o ponad 7 zł.

Ponadto będziemy pilnowali, aby wszystkie obiekty były podłączane do sieci i nie będziemy zezwalali na budowanie własnych studni przez hotele. Większa sprzedaż oznacza mniejszy koszt jednostkowy. Wejdź na naszą stronę http://dlamieszkancow.pl/

 

 

Poprzedni artykułWażność oddanego głosu cd.
Następny artykułSpotkanie z gestorami
- Reklama -

4 KOMENTARZE

  1. Już za waszych rządów cena wody była rekordem świata i okolic. Teraz jeszcze chcecie 2,5 miliona spuszczać ściekiem. Jak to się łatwo mówi…..Panie Sokoliński czy Panu nie wstyd?

  2. Wystarczy zabrac duzym odbiorcom doplaty i przerzucić dla mieszkańców. Przedsiębiorcy z basenami mają doplaty bez limitów. Uchwala naszych radnych z tego roku.

  3. Czyli mieszkańcy tak czy siak zapłacą, tylko w podatkach. Czy to jest rozwiązanie? Opłaty za ścieki i tak wzrosną, ponieważ KSWiK musi wybudować w Szklarskiej Porębie kolejną oczyszczalnię. A nowe inwestycje oznaczają dodatkowe koszta, co oznacza wzrost cen. Tak naprawdę potrzebna jest diagnoza. Dlatego inspektor Najwyższej Izby Kontroli siedzi od jakiegoś czasu w urzędzie i diagnozuje gospodarkę wodno-ściekową w Szklarskiej Porębie. Za kilka miesięcy powinniśmy mieć protokół pokontrolny. Wtedy dopiero będziemy mogli zastanawiać się nad rozwiązaniami.

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje

Koniec samowoli?

Kamieńczyk ściekiem

Zaczadzeni smrodem

Głosuj na kobiety!