19.4 C
Szklarska Poręba
poniedziałek, 22 lipca, 2024

Celebryci w cenie

Rafał Dudkiewicz przyjechał do Szklarskiej Poręby by poprzeć kandydatkę na burmistrza Katarzynę Bielańczyk. Ukłony, uśmiechy, drżące ręce, a jak się ma to do samorządowej “bieżączki”? Czy kandydatka ma pojęcie o prowadzeniu miasta? Czy, może ma wsparcie w doświadczonych samorządowcach? W materiale TV Strimeo mignęła postać Danuty Łotarewicz.

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

9 KOMENTARZE

 1. OK. przyjeżdżają prezydenci , marszałkowie – jest światowo i elegancko . Ale ja nadal nie znam podstaw , tzn.:
  1. Jakie doświadczenie w zarządzaniu tak skomplikowanym organizmem jakim jest miasto , ma kandydatka Pani Katarzyna Bielańczyk ?
  2. Jaki jest jej program działania i pomysł na miasto ,gdyby wygrała wybory, jak zamierza to osiągnąć i gdzie można się z tym zapoznać ?

 2. ,,Celebryci w cenie,, tytuł rewelacyjny :)))) w 100% pasujący
  Dobre pytanie ! Czy kandydatka ma doświadczenie i jakieś konkretne pomysły ??
  Żeby objąć stanowisko burmistrza nie wystarczą tylko chęci ale przede wszystkim umiejętności i doświadczenie !
  Nasz głos oddajemy na Pana Rzepczyńskiego

 3. Drodzy Panowie,czy nie potraficie wyciągać logicznych przesłanek z tego spotkania.Sprostuję ,Rafał Dutkiewicz to nie tylko celebryta,a przede wszystkim prezydent Wrocławia,znaczaca postać na scenie politycznej tej lokalnej i ogólnopolskiej,decydent w wielu waznych sprawach dotyczacych regionu jak i samej Szklarskiej Poreby.Ze swoim poparciem przybył też polski polityk, poseł na Sejm IV i VIII kadencji, w latach 2004–2014 poseł do Parlamentu Europejskiego V, VI i VII kadencji, a od 2012 do 2014 jego wiceprzewodniczący Pan Jacek Protasiewicz.To własnie te osoby mają znaczacy wpływ na rozdział funduszy i dotacji unijnych.Zauważcie Panowie i wyborcy,że to własnie ci politycy udzielili swego poparcia tylko Pani Katarzynie Bielańczyk po wczesniejszym zapoznaniu się z jej programem wyborczym.Nasuwa się zatem logiczna konkluzja z której to należy wyciagnac nastepujace wnioski:1.Realny i dobry program wyborczy.2.W staraniach o dotacje i inne fundusze poprą tylko Katarzynę Bielańczyk jako burmistrza Szklarskiej Poreby.Myślę,że już bardziej prościej i bardziej przekonywujaco nie można wytłumaczyć tego zagadnienia.Natomiast wszystkich tych ,którym lezy na sercu lepsze jutro Szklarskiej Poręby namawiam do niezmarnowania i oddania głosu wyborczego na Katarzynę Bielańczyk

  • Szanowny Panie Jerry , z całym szacunkiem do Pana Rafała Dutkiewicza – on nie będzie głosował w Szklarskiej Porębie i nie będzie mieszkał pod “rządami” nowego burmistrza kimkolwiek by on nie był . Jedyny plus dla Pana Rafała Dutkiewicza to fakt ,że poznał Państwa program wyborczy w przeciwieństwie do mieszkańców , którzy nie mogą go znaleźć w medium tak podstawowym w XXI wieku jakim jest internet ( nie każdy ma czas i może przyjść na spotkanie ) . Opowieści Szanownego Pana ,że zacytuję “W staraniach o dotacje i inne fundusze poprą tylko Katarzynę Bielańczyk jako burmistrza Szklarskiej Poreby ” ;mówiąc delikatnie , mijają się z prawdą . Nie tylko Pani Kasia ma szansę na dotacje ( ale to osobna historia , proszę przeczytać procedury przyznawania dotacji ) .
   Ponawiam po raz kolejny apel : Pokażcie swój program wyborczy !!! No chyba ,że dopiero powstaje a w najgorszym przypadku go nie ma ……..

   • Nic Pan nie rozumie.Poparcie jest jednym z najwazniejszych elementów wyborczych.Na tym wyjasnieniu zakończmy tą bezjałową polemikę.Zdrowia życzę

 4. Panie Jerry!
  Powoływanie się na znajomości i zapraszanie Pana Dutkiewicza jako chwyt reklamowy w niczym nie pomoże a jedynie może osłabić kandydata – żyjemy w XXI wieku i takie chwyty są po prostu słabe…Proszę mi wierzyć że mieszkańcy Szklarskiej Poręby są na tyle inteligentni że wolą zapoznać się z konkretnym programem wyborczym.
  Jeśli chodzi o dofinansowanie to polecam zapoznać się z warunkami jakie należy spełniać aby otrzymać fundusze z UE po tzw. znajomości jak Pan twierdzi nic się nie załatwi .
  Wybór burmistrza to poważna sprawa i potrzebujemy konkretów!
  Jak na razie jedyną konkretną osobą prowadzącą spotkania z mieszkańcami i przedstawiająca w sposób jasny i przejrzysty swój program oraz problemy naszego Miasta jest Pan Rzepczyński.

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje