6 C
Szklarska Poręba
czwartek, 22 lutego, 2024

Breja

Piotr Słowiński.
Miasto nie dla ludzi. Kamienna Góra. Ulice są odśnieżone. Chodniki nie. Samochody mają lepiej od mieszkańców. Zmiana władzy za nami. Czekamy na pozostałe zmiany.

W Szklarskiej Porębie jakby podobnie. Ratunkiem jest ta sama przyroda – dzisiaj leje i wszystko płynie. Może breja spłynie do rzeki, zmrozi tylko mokre chodniki i będzie dobrze? Duże spadki terenu w Szklarskiej Porębie sprzyjają. W Kamiennej Górze mają gorzej.

 

Poniżej: Kamienna Góra z dzisiaj 05.01.2019 r.

Kamienna Góra

>>> Facebook – komentarze

- Reklama -

2 KOMENTARZE

  1. Porównać należało by ilość opadów tam i u nas !!! Żadne miasto nie ma wystarczających środków aby takie opady usunąć już teraz, natychmiast !!!!

  2. Kiedy potrafimy się spotkać i dyskutować nad problemami naszego miasta. Kiedy potrafimy wziąć w swoje ręce działania wynikające z potrzeb mieszkańców. Kiedy potrafimy godzinami przedyskutować co można jeszcze zrobić i lepiej. To na pewno możemy też pomóc swojemu miastu, nie z myślą by nas ktoś wykorzystywał, ale dla wspólnej sprawy. Czy inicjatywa wspólnego odśnieżania dobrze brzmi i czy jest słuszna? Do tego wszystkiego trzeba chęci i motywacji, do tego potrzeba zaangażowanych osób. Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej nie jest w stanie zaspokoić nasze potrzeby odśnieżania przy tak intensywnych opadach nawet gdyby dysponowało dobrym sprzętem. Miasto dla mieszkańców tak, ale ze zrozumieniem.

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje

Śledztwo w urzędzie

Referendalne ABC