1.4 C
Szklarska Poręba
niedziela, 10 grudnia, 2023

31 sekund dla następnego celebryty

Tym razem kandydat na burmistrza, Mirosław Graf, korzysta z celebryckiej usługi Jacka Sutryka – burmistrza elekta we Wrocławiu. Nagranie jest zrobione na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze. Mogli się ustawić na tle Karkonoszy, ze Szrenicą w kadrze. Byłoby jeszcze “bliżej naszych, gminnych problemów…”.

Jacek Sutryk zachęca do głosowania na Mirosława Grafa

Jacek Sutryk zaprasza na wybory. Prezydent Wrocławia jest przekonany, że dalszy dynamiczny rozwój Szklarskiej Poręby zagwarantuje Mirosław Graf.

Gepostet von KWW Gospodarni Dla Miasta am Mittwoch, 31. Oktober 2018

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

7 KOMENTARZE

 1. Celebryci są tylko “fajerwerkami” mającymi odwrócić uwagę od realnych problemów . Przecież panowie Trzaskowski i Surtyk którzy przekonują nas do głosowania na pana Grafa nie mają zielonego pojęcia o tym z czym muszą żyć na co dzień mieszkańcy Szklarskiej Poręby . Czy pan Surtyk wie np. jaki “prezent” zafundowano Białej Dolinie bez zapytania nawet mieszkańców o zdanie , blokowisko – skutek nieodwracalny . Czy pan Trzaskowski wie ,że burmistrz nie ma zamiaru budować obwodnicy , do czego przyznał się w jednym z wywiadów a swoich radnych traktuje jak tło ( to jak traktuje mieszkańców ?) . Czy wyżej wymienieni panowie wiedzą ,że wjeżdżając do Szklarskiej Poręby turysta widzi na powitanie budynki ,które wyglądają jak z horroru a przemieszczając się po naszych głównych oraz bocznych drogach , dziury i nierówności niszczą nerwy i samochody . Miasto jest zapuszczone bo brakuje GOSPODARZA , który ma pomysł , wie jak go realizować i jak pozyskać fundusze . Szklarska Poręba już nawet nie stoi w miejscu ,ona się cofa….Ale o tym panowie celebryci mogą nie wiedzieć .

  • Częściowo mogę się z Panem zgodzić. Nie wydaje mi się, że całe miasto wygląda jak śmietnik. Bardzo dużo jest miejsc do poprawy, ale nawet na peryferiach są dobre drogi. Poprawiły się po inwestycji KSWiK. Brak dalekosiężnej wizji i wewnętrznej aktywności mieszkańców.

  • Dokładnie tyle widzą i tak znają Szklarską, jak Pan Rzepczyński. Nie miałbym nic przeciwko ubieganiu się o niego o fotel burmistrza, gdyby choć trochę tu pomieszkał, podziałał. Wtedy byłbym go być może poparł. W tej chwili nie wiele różni się od owych celebrytów, którzy celebrytami jednak nie są. W tej chwili może się jemu wydawać. Ciekawe, czy jak przegra, to nadal będzie tak aktywnie działał. O to chyba nikt nie zapytał? A może mi umkneło?

   • Do Obserwatora
    Nie zgodzę się z Panem. Pan Rzepczyński jest samorządowcem z wieloletnim doświadczeniem, mieszka w sąsiedniej miejscowości turystycznej, jest przewodnikiem sudeckim, a poza tym zanim zdecydował się kandydować, zbierał informacje o Szklarskiej Porębie, program oparł o ankiety zebrane wśród mieszkańców, to nie jest człowiek z Warszawy czy z Wrocławia, który nie ma pojęcia o czym mówi. Jako jedyny z kandydujących spotkał się z naszą młodzieżą i w czasie tego spotkania powstała lista zadań dla przyszłego burmistrza związana z potrzebami młodzieży. Zadeklarował, że jeśli wygra, powiesi ją w swoim gabinecie, jeśli nie, przekaże Panu Grafowi.
    Polecam wywiad
    https://glossp.pl/wywiad-tv-dami/
    Na końcu tego wywiadu w odpowiedzi na pytanie dziennikarza, czy zapomni o Szklarskiej Porębie. jeśli nie wygra wyborów, Ryszard Rzepczyński odpowiada, że nie nie zapomni, bo spotkał niezwykłych ludzi, którzy bezinteresownie chcą pracować dla dobra wspólnego i warto się z nimi spotykać i myśleć, co dalej.
    Warto również obejrzeć nagranie z wtorkowego spotkania Ryszarda Rzepczyńskiego (nagranie na żywo, pytania mieszkańców i odpowiedzi kandydata na gorąco bez wcześniejszego przygotowania, dobry sposób na poznanie człowieka i wyrobienie sobie zdania, na ile orientuje się w problemach Szklarskiej Poręby )
    http://www.lepszaszklarskaporeba.pl/

 2. Jednym słowem powtórzę słowa mistrza: o człowieku świadczą jego czyny.
  Wątpię czy to przysłuży się kampanii P. Grafa .

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje

Referendalne ABC

Kościół kocha hojnych

Urzędowa samowola

Prostowanie sprostowania