22 C
Szklarska Poręba
niedziela, 16 czerwca, 2024

11 sekund dla celebryty

Kandydat na burmistrza, Mirosław Graf, zdobył aż 11-sekundowe zainteresowanie Szklarską Porębą u nowego prezydenta Warszawy, Rafała Trzaskowskiego. Tym sposobem dołączył do klubu kandydatów klejących się do znanych postaci. Pozostali członkowie klubu, to Anna Wondołowska – Grabowska i Katarzyna Bielańczyk – Pszciuk. Kariera samorządowa obu pań zakończyła się 21. października br.

 

 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

11 KOMENTARZE

 1. Panie admin.
  Zgodnie z definicją sformułowaną przez Daniela Boorstina w 1961 roku celebryt to osoba, która jest znana z tego, że jest znana. Słowo celebryt nie jest dokładnym synonimem gwiazdy, sławy, idola, autorytetu.
  Polityk – osoba działająca w sferze polityki, którą w klasycznym rozumieniu[1] pojmuje się jako sztukę zdobywania władzy i rządzenia państwem, przy czym celem jest tu dobro wspólne, a przyporządkowanie działania temu celowi ostateczne.
  Wiec jak PAN wkłada do wora celebrytow PANA Trzaskowskiego to jest to Słabe.

 2. Proszę zwrócić uwagę na bardzo ważną rzecz :Pan Graf nie spotyka się z tymi o których powinien szczególnie walczyć , czyli mieszkańcami ( brak zgody na debatę , ilość spotkań przed wyborami –śladowa ; nie liczę tych „pod sklepem „ ) . Pan Graf chyba uważa ,że 11 sekund poklepywania przez pana Trzaskowskiego załatwi mu następną kadencję ( Pan Trzaskowski takich „POklepywań” kandydatów ma dziennie kilkanaście ) .Dla mnie osobą której mógłbym zaufać jeżeli chodzi o rekomendacje dla pana Grafa jako burmistrza jest np. pan Ryszard Głodek , w przeciwieństwie do pana Trzaskowskiego , człowiek który zna Szklarską Porębę i jej problemy a przede wszystkim poznał pana Grafa na co dzień z nim współpracując. Podsumowanie tej współpracy mogą Państwo przeczytać w artykule „Bunt tła” w Głosie SP . Jest to lektura porażająca , polecam uwadze wszystkich zainteresowanych . Na światło dzienne wychodzi coraz więcej faktów dotyczących pana Grafa jako burmistrza , które coraz mocniej utwierdzają w przekonaniu ,że mamy ostatnią szansę na zmianę kursu albo uderzymy w górę lodową jak Titanic .

 3. Trzeba przyznać, że taką kampanię jaką przygotował Rzepczyński, jeszcze nie mieliśmy w Szklarskiej. Bardzo pracowity człowiek. Nikim partyjnym się nie podpiera. Po prostu facet ostro pracuje! Nie owija w bawełnę i nie chowa się przed mieszkańcami.
  Promocja pana Grafa przez osoby znane jest słaba i niewiarygodna. Kto go tam zna….

  • To oczywista oczywistość. Chociaż, Rafał Trzaskowski, tak się miał do Patryka Jakiego, jak samolot do latawca. Jednak poleciał wyżej, o hatakumba 🙂

 4. Klejacych sie do postaci , litosci , Pani Anna Wadolowska nie pasuje do zepsutego grona bo jest za uczciwa. I dobrze dla jej zdrowia ze nie wygrala tego syfu ktory jest w Szklarskiej , moze zdazy sie superman ktory bedzie umial naprawic cale zlo 8 lat , wierzmy choc zludne patrzac na caloksztalt

 5. W Szkole Podstawowej nr 5 pojawiły się niepokojące plotki jakoby Pan Rzepczyński, po objęciu stanowiska burmistrza, planował zlikwidować tę szkołę. Natychmiast skontaktowałam się w tej sprawie z Panem Rzepczyńskim, który wytłumaczył, że nie ma mowy o likwidacji żadnej ze szkół, że jest to pomówienie, a szkoły planuje rozwijać na najwyższym poziomie.
  Prosimy nie rozpowszechniać żenujących plotek, mających na celu zdyskredytowanie Pana Rzepczyńskiego w oczach całego grona pedagogicznego oraz rodziców dzieci uczęszczających do szkoły nr 5. Wstyd!!!

Skomentuj artykuł

Napisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię

Ostatnie publikacje